Lalka:
Nie podoba mi się kolczyk w nosie.
Włosy mogą być ale trochę przesadziłaś z czerwonymi pasemkami.
Kolczyki oraz wisiorek nie pasują do siebie.
Makijaż nie pasuje do Ubioru.
daję 3/10
Apartament.
Noo apartament nie jest zły ale również nie jest dobry nie wiem ile dać ?
daję 3/10
Ubiór.
Twoja lalka była ubrana w darmówki tylko legginsy są nie są darmówkami.
Nie podoba mi się to.
Nie oryginalna dollka.
daję 1/10
Przykro mi...
Teraz moja ocena mojej metamorfozy.
Zrobiłam cię delikatnymi cieniami do oczu łącząc to z delikatnym różowym pudrem do policzek.
Nie masz żadnej delikatnej szminki więc makijaż jest trochę za mocny.
Powinnaś kupić błyszczyk z LUXE za 22 sd.
Całość podkreśliłam kredką do oczu.
Ubrania.
Nie masz duzo cióchów więc dollka jest jaka jest no bez cmd.
Pozdrawiam
modna_madi
sobota, 11 września 2010
wtorek, 7 września 2010
poniedziałek, 6 września 2010
Metamorfoza Kilyy1998
Kilyy1988 poprosiła mnie o metamorfozę.
Kilyy1998 uwielbia Avril Lavigne oraz jest EMO spróbowałam to połączyć :) Tak mi to wyszło :)
Oceniajcie!
Ubiór
Oceny:
Mee doll: Nie miałam co za bardzo z kosmetykami robić ponieważ nie masz ich zbyt dużo ale to nie problem ;) daje 7/10
Ciuchy: Ja również uwielbiam Abbey Down oraz Black star ale nie podoba mi się iż założyłaś galowe buty do tej sukienki :) masz piękny apartament :) daje 8/10
Ogólnie:Wygląd twojej dollki mi się baardzo nie podoba ;/ nie obraź się ale daje 1/10 ;(
P.S wiem że jesteś moją siostrą ale jestem szczera :)
Kilyy1998 uwielbia Avril Lavigne oraz jest EMO spróbowałam to połączyć :) Tak mi to wyszło :)
Oceniajcie!
UbiórOceny:
Mee doll: Nie miałam co za bardzo z kosmetykami robić ponieważ nie masz ich zbyt dużo ale to nie problem ;) daje 7/10
Ciuchy: Ja również uwielbiam Abbey Down oraz Black star ale nie podoba mi się iż założyłaś galowe buty do tej sukienki :) masz piękny apartament :) daje 8/10
Ogólnie:Wygląd twojej dollki mi się baardzo nie podoba ;/ nie obraź się ale daje 1/10 ;(
P.S wiem że jesteś moją siostrą ale jestem szczera :)
Oto metamorfozy:
Masz swój styl?
Elegantka?
Rock?
Barbie?
Napisz Metamorfoza i w nawiasie styl np.
Metamorfoza (Punk) i odrazu jak to przeczytam to biorę się do pracy!
Oczywiście wpisy w księgę gości modnej madi wystarczy KLIKNĄĆ W TEN NAPIS!
Metamorfozy
Informacje dotyczące Metamorfoz.
1.Zgłaszamy się do KSIĘGI GOŚCI.
2.Bez hasła
3.Twoja doll będzie pokazana na tym blogu!
Informacja dotycząca Redaktorki:
1.Musi być SS!
2.Przynajmniej 1000 sp
3.kasa na konkursy
Chcesz być redaktorką? Pisz na gg: 26007145 lub w Księdze Gosci
Cześć
Hej!
Jestem modna_madi
Blogg ten jest od robienia metamorfóz.
Oczywiście nie tylko!
Będę tutaj zamieszczać rużne Notki :D
P.S Poszukuję 2 redaktorek!!!
Jestem modna_madi
Blogg ten jest od robienia metamorfóz.
Oczywiście nie tylko!
Będę tutaj zamieszczać rużne Notki :D
P.S Poszukuję 2 redaktorek!!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)









