Kilyy1998 uwielbia Avril Lavigne oraz jest EMO spróbowałam to połączyć :) Tak mi to wyszło :)
Oceniajcie!
UbiórOceny:
Mee doll: Nie miałam co za bardzo z kosmetykami robić ponieważ nie masz ich zbyt dużo ale to nie problem ;) daje 7/10
Ciuchy: Ja również uwielbiam Abbey Down oraz Black star ale nie podoba mi się iż założyłaś galowe buty do tej sukienki :) masz piękny apartament :) daje 8/10
Ogólnie:Wygląd twojej dollki mi się baardzo nie podoba ;/ nie obraź się ale daje 1/10 ;(
P.S wiem że jesteś moją siostrą ale jestem szczera :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz