poniedziałek, 6 września 2010

Metamorfoza Kilyy1998

Kilyy1988 poprosiła mnie o metamorfozę.
Kilyy1998 uwielbia Avril Lavigne oraz jest EMO spróbowałam to połączyć :) Tak mi to wyszło :)
Oceniajcie!
Mee doll :)

Ubiór

Oceny:

Mee doll: Nie miałam co za bardzo z kosmetykami robić ponieważ nie masz ich zbyt dużo ale to nie problem ;)                   daje 7/10
Ciuchy: Ja również uwielbiam Abbey Down oraz Black star ale nie podoba mi się iż założyłaś galowe buty do tej sukienki :) masz piękny apartament :)  daje 8/10
Ogólnie:Wygląd twojej dollki mi się baardzo nie podoba ;/  nie obraź się ale daje 1/10 ;(

P.S wiem że jesteś  moją siostrą ale jestem szczera :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz