poniedziałek, 6 września 2010

Oto metamorfozy:

 Na ciemną karnacje :)Dla takich co lubią ciemne z jasnym :)

Dla punkowych lasek :)Dla tych co róż lubią :P xD (jak ja)

Dla takich co lubią kolorki :D:D 

I jak podoba wam się?
Masz swój styl?
Elegantka?
Rock?
Barbie?
Napisz Metamorfoza i w nawiasie styl np.

Metamorfoza (Punk) i odrazu jak to przeczytam to biorę się do pracy!
Oczywiście wpisy w księgę gości  modnej madi wystarczy KLIKNĄĆ W TEN NAPIS!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz