Metamorfozy :P
poniedziałek, 6 września 2010
Oto metamorfozy:
Na ciemną karnacje :)
Dla takich co lubią ciemne z jasnym :)
Dla punkowych lasek :)
Dla tych co róż lubią :P xD (jak ja)
Dla takich co lubią kolorki :D:D
I jak podoba wam się?
Masz swój styl?
Elegantka?
Rock?
Barbie?
Napisz Metamorfoza i w nawiasie styl np.
Metamorfoza (Punk) i odrazu jak to przeczytam to biorę się do pracy!
Oczywiście wpisy w księgę gości modnej madi wystarczy
KLIKNĄĆ W TEN NAPIS!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz