Lalka:
Nie podoba mi się kolczyk w nosie.
Włosy mogą być ale trochę przesadziłaś z czerwonymi pasemkami.
Kolczyki oraz wisiorek nie pasują do siebie.
Makijaż nie pasuje do Ubioru.
daję 3/10
Apartament.
Noo apartament nie jest zły ale również nie jest dobry nie wiem ile dać ?
daję 3/10
Ubiór.
Twoja lalka była ubrana w darmówki tylko legginsy są nie są darmówkami.
Nie podoba mi się to.
Nie oryginalna dollka.
daję 1/10
Przykro mi...
Teraz moja ocena mojej metamorfozy.
Zrobiłam cię delikatnymi cieniami do oczu łącząc to z delikatnym różowym pudrem do policzek.
Nie masz żadnej delikatnej szminki więc makijaż jest trochę za mocny.
Powinnaś kupić błyszczyk z LUXE za 22 sd.
Całość podkreśliłam kredką do oczu.
Ubrania.
Nie masz duzo cióchów więc dollka jest jaka jest no bez cmd.
Pozdrawiam
modna_madi

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz